
Підшипник маточини/Mitsubishi Lancer CY 1.5i-2.0i/2.0D/Outlander, 40-30230-SX, (Stellox)
905 ₴
- В наявності
- Код: 82991
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30230-SX
У нас ви можете купити Підшипник маточинки/Mitsubishi Lancer CY 1.5i-2.0i/2.0D/Outlander за вигідною ціною!
Підшипник маточини/Mitsubishi Lancer CY 1.5i-2.0i/2.0D/Outlander, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30230-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴
