
Втулка ресори задньої задня/Fiat Nuovo Ducato, Peugeot Boxer 94-, 79-98102-SX, (Stellox)
338 ₴
- В наявності
- Код: 83007
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
79-98102-SX
У нас ви можете купити Втулка ресори задньої задня/Fiat Nuovo Ducato, Peugeot Boxer 94 — за вигідною ціною!
Втулка ресори задньої задня/Fiat Nuovo Ducato, Peugeot Boxer 94-, можна замовити як накладним платежем, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 79-98102-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня права |
| Довжина | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴
