
Сайлентблок зад. балки/VW Golf/Jetta 83-92, 71-11048-SX, (Stellox)
340 ₴
- В наявності
- Код: 83049
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
71-11048-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. балки/VW Golf/Jetta 83-92 за вигідною ціною!
Сайлентблок зад. балки/VW Golf/Jetta 83-92, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 71-11048-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Corrado, Toledo, Jetta, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
