
Сайлентблок важеля нижній. / BMW Е28/Е34/Е32/X5 all 81-, 71-32166-SX, (Stellox)
322 ₴
- В наявності
- Код: 83079
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
71-32166-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля нижні. / BMW Е28/Е34/Е32/X5 all 81 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля нижній. / BMW Е28/Е34/Е32/X5 all 81-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 71-32166-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 52.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴
