
Сайлентблок важеля нижнім./Kia Sorento 99-02, 77-00197-SX, (Stellox)
371 ₴
- В наявності
- Код: 83214
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00197-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля нижнім./Kia Sorento 99-02 за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля нижній./Kia Sorento 99-02, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00197-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 54 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Mohave |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴
