
Колодки дискові задні/VW T5 03-, Peugeot 207 1.4/1.6/HDi 06-, 000 043B-SX, (Stellox)
648 ₴
- В наявності
- Код: 83315
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 043B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задні/VW T5 03-, Peugeot 207 1.4/1.6/HDi 06 — за вигідною ціною!
Колодки дискові задні/VW T5 03-, Peugeot 207 1.4/1.6/HDi 06-, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 043B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 50.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 141 мм |
| Довжина | 141.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
