
Сайлентблок перед. важеля нижня. / Audi Q7 06-, VW Touareg, Porsche Cayenne all 02-, 77-00860-SX, (Stellox)
482 ₴
- В наявності
- Код: 83432
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00860-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок перед. важеля нижня. / Audi Q7 06-, VW Touareg, Porsche Cayenne all 02 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок перед. важеля нижня. / Audi Q7 06-, VW Touareg, Porsche Cayenne all 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика оплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00860-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche, BMW |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, 7-Series, Q7, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴
