
Сайлентблок важеля пер./Honda Civic 06-, 77-00009-SX, (Stellox)
359 ₴
- В наявності
- Код: 83434
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00009-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля пер./Honda Civic 06 — за найвигіднішою ціною!
Сайлентблок важеля пер./Honda Civic 06-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оповіщення). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00009-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 63 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴
