
Колодки дискові передні/Audi A4 3.0TDi Quattro/3.2FSi Quattro 08-, 000 055B-SX, (Stollox)
1 101 ₴
- В наявності
- Код: 83493
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 055B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Audi A4 3.0TDi Quattro/3.2FSi Quattro 08 — за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Audi A4 3.0TDi Quattro/3.2FSi Quattro 08-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика оплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 055B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 73.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Audi, Ford |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴
