
Колодки дискові з. / Ford Transit/Tourneo Custom 300 2.20TDCI 12-, 000 424B-SX, (Stellox)
650 ₴
- В наявності
- Код: 83494
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 424B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / Ford Transit/Tourneo Custom 300 2.20TDCI 12 — за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / Ford Transit/Tourneo Custom 300 2.20TDCI 12-, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 424B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 58.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.8 мм |
| Довжина | 136.9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
