
Колодки дискові п./Fiat Grand Punto 1.3/1.9JTD Multijet 05-, 870 011-SX, (Stollox)
803 ₴
- В наявності
- Код: 83584
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
870 011-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Fiat Grand Punto 1.3/1.9JTD Multijet 05 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Fiat Grand Punto 1.3/1.9JTD Multijet 05-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплатування). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 870 011-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 57.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.6 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Delta, Bravo, Ducato, 500C / 595C / 695C, Punto, Stilo, Linea, Grande Punto, Fiorino, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴
