
Сайлентблок важеля плав. / MB W124-W210 85-, 71-21334-SX, (Stellox)
291 ₴
- В наявності
- Код: 83598
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
71-21334-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля плав. / MB W124-W210 85 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля плав. / MB W124-W210 85-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 71-21334-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, SLC, C-Class, GLC, 124, 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴
