
Сайлентблок важеля пер./MB W212 2.0-5.0/2.0CDi-3.5CDi 09-, 77-00816-SX, (Stellox)
837 ₴
- В наявності
- Код: 83659
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00816-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля пер./MB W212 2.0-5.0/2.0CDi-3.5CDi 09 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля пер./MB W212 2.0-5.0/2.0CDi-3.5CDi 09-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00816-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴
