
Сайлентблок важеля пер./Citroen C6 04-, Peugeot 407 all 04-, 87-05426-SX, (Stellox)
381 ₴
- В наявності
- Код: 83670
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
87-05426-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля пер./Citroen C6 04-, Peugeot 407 all 04 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля пер./Citroen C6 04-, Peugeot 407 all 04-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87-05426-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴
