
Колодки дискові передні/Opel Insignia 1.6-2.0CDTi 08-, 000 046B-SX, (Stellox)
973 ₴
- В наявності
- Код: 83801
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 046B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Opel Insignia 1.6-2.0CDTi 08 — за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Opel Insignia 1.6-2.0CDTi 08-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 046B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 59.6 мм |
| Довжина | 131.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Flying Spur, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴
