
К-кт підшипника ступ. пер./Hyundai Elantra/Coupe/Matrix 1.5-2.0 96-, 43-28486-SX, (Stellox)
645 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 83907
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28486-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Hyundai Elantra/Coupe/Matrix 1.5-2.0 96- за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Hyundai Elantra/Coupe/Matrix 1.5-2.0 96-, можна замовити як накладним платежем, так і за попереднього плануванням (на деякі товари потрібно невелика плата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28486-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Coupe, Matrix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴/комплект
