
К-кт підшипника маточини задньої/KIA Sportage III, Hyundai iX35 10-, 43-29049-SX, (Stollox)
820 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 83908
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-29049-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника маточини задньої/KIA Sportage III, Hyundai iX35 10 — за вигідною ціною!
К-кт підшипника маточини задньої/KIA Sportage III, Hyundai iX35 10-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатом (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-29049-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Dodge, Hyundai, Chrysler, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Pregio, Santa Fe, Mohave, Sportage, Sorento, Carnival, Tucson, Neon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴/комплект
