
Колодки дискові з. / MB W168 1.9/2.1 99-/Vaneo 1.6i-1.7CDi 01-, 829 000B-SX, (Stellox)
475 ₴
- В наявності
- Код: 83923
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
829 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / MB W168 1.9/2.1 99-/Vaneo 1.6i-1.7CDi 01- за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / MB W168 1.9/2.1 99-/Vaneo 1.6i-1.7CDi 01-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику компенсацію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 829 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 95.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴
