
Ролик обвідний/Ford Mondeo/Transit 2.0i/2.0TDCi 00-, 03-40318-SX, (Stollox)
634 ₴
- В наявності
- Код: 85020
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
03-40318-SX
У нас ви можете купити Ролик обвідний/Ford Mondeo/Transit 2.0i/2.0TDCi 00 — за вигідною ціною!
Ролик обвідний/Ford Mondeo/Transit 2.0i/2.0TDCi 00-, можна замовити як накладним платежом, так і за попередньою опцією (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03-40318-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 31 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford, Fiat, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Boxer, Mondeo, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴
