
Колодки дискові задні/Hyundai Santa Fe 2.7/2.2CRDi 06-, 000 001B-SX, (Stellox)
644 ₴
- В наявності
- Код: 86517
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 001B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задні/Hyundai Santa Fe 2.7/2.2CRDi 06 — за вигідною ціною!
Колодки дискові задні/Hyundai Santa Fe 2.7/2.2CRDi 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 001B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 47.2 мм |
| Довжина | 118.6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, Santa Fe, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴
