
Колодки дискові задні/Peugeot Expert 2.0i/1.6HDi/2.0HDi 07-, 000 078B-SX, (Stellox)
766 ₴
- В наявності
- Код: 86525
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 078B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задні/Peugeot Expert 2.0i/1.6HDi/2.0HDi 07 — за вигідною ціною!
Колодки дискові задні/Peugeot Expert 2.0i/1.6HDi/2.0HDi 07-, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 078B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 58.2 мм |
| Довжина | 113.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert, Proace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴
