
Колодки дискові перед. / Toyota Corolla 1.4/1.6/1.9D/2.0D 97-02, 000 187B-SX, (Stellox)
762 ₴
- В наявності
- Код: 86531
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 187B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові перед. / Toyota Corolla 1.4/1.6/1.9D/2.0D 97-02 за вигідною ціною!
Колодки дискові перед. / Toyota Corolla 1.4/1.6/1.9D/2.0D 97-02, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 187B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 52.3 мм |
| Довжина | 131.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Lifan, Lexus, Toyota, BYD, Geely |
| Сумісність з моделлю | 620, Corolla, Camry, F3, Solara, Prius, F3R, Vision, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴
