
Колодки дискові п. / BMW E90/E91/E92/E93/E84/E89 09-, 000 213B-SX, (Stollox)
837 ₴
- В наявності
- Код: 86534
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 213B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./BMW E90/E91/E92/E93/E84/E89 09 — за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові п./BMW E90/E91/E92/E93/E84/E89 09-, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 213B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Довжина | 155.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴
