
Колодки дискові п./Opel Corsa D 1.3CDTi/1.7CDTi 06-, 000 217B-SX, (Stellox)
707 ₴
- В наявності
- Код: 86535
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 217B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Opel Corsa D 1.3CDTi/1.7CDTi 06 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Opel Corsa D 1.3CDTi/1.7CDTi 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 217B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 57.4 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corsa, 500l |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴
