
Колодки дискові з. / Subaru Legacy 2.5 GT 09-/ Tribeca 3.0 05-, 000 274B-SX, (Stellox)
538 ₴
- В наявності
- Код: 86537
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 274B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / Subaru Legacy 2.5 GT 09-/Tribeca 3.0 05 — за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / Subaru Legacy 2.5 GT 09-/Tribeca 3.0 05-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 274B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, WRX, Legacy, Tribeca, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴
