
Колодки дискові перед. / BMW X5/X6 3.5-5.0i/3.5D 07-, 000 296B-SX, (Stellox)
1 134 ₴
- В наявності
- Код: 86540
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 296B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові перед. / BMW X5/X6 3.5-5.0i/3.5D 07 — за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові перед. / BMW X5/X6 3.5-5.0i/3.5D 07-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 296B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 79.3 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴
