
Колодки дискові п./Audi A6/quattro/A7 Sportback 2.8FSI/2.0TDI/3.0TDI 10-, 000 301B-SX, (Stellox)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 86541
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 301B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Audi A6/quattro/A7 Sportback 2.8FSI/2.0TDI/3.0TDI 10 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Audi A6/quattro/A7 Sportback 2.8FSI/2.0TDI/3.0TDI 10-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оповіщення). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 301B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 73 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.6 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Audi, Ford |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴
