
Колодки дискові з. / BMW Mini Cooper 1.3-1.6i/1.6D 06-, 000 313B-SX, (Stellox)
608 ₴
- В наявності
- Код: 86543
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 313B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / BMW Mini Cooper 1.3-1.6i/1.6D 06 — за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / BMW Mini Cooper 1.3-1.6i/1.6D 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 313B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 49.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 39.2 мм |
| Довжина | 95.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, Mini Clubvan, Cooper |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴
