
Колодки дискові п./Honda CR-Z 1.5 Hybrid/Insight 1.3 Hybrid/Jazz III 1.2/1.4i 08-, 000 319B-SX, (Stellox)
704 ₴
- В наявності
- Код: 86544
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 319B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Honda CR-Z 1.5 Hybrid/Insight 1.3 Hybrid/Jazz III 1.2/1.4i 08 — за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові п./Honda CR-Z 1.5 Hybrid/Insight 1.3 Hybrid/Jazz III 1.2/1.4i 08-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 319B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 56.4 мм |
| Довжина | 136.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, Jazz, Insight |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴
