
Колодки диск.перед. / BMW F01-F04/F07/F10-F13 3.0i-5.0i/2.5D-5.0D 08-, 000 355B-SX, (Stellox)
940 ₴
- В наявності
- Код: 86546
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 355B-SX
У нас ви можете купити Колодки-диск. / BMW F01-F04/F07/F10-F13 3.0i-5.0i/2.5D-5.0D 08 — за вигідною ціною!
Колодки диск.перед. / BMW F01-F04/F07/F10-F13 3.0i-5.0i/2.5D-5.0D 08-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 355B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 79.3 мм |
| Довжина | 192.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, 6, B7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
