
Колодки дискові перед. / Hyundai Sonata V 2.0CRDi 09-, 000 360B-SX, (Stellox)
821 ₴
- В наявності
- Код: 86548
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 360B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові перед. / Hyundai Sonata V 2.0CRDi 09 — за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові перед. /Hyundai Sonata V 2.0CRDi 09-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 360B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 132.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Optima, Grandeur, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴
