
Колодки дискові перед. / VW T5 2.0TDi 09-, 000 372B-SX, (Stellox)
1 677 ₴
- В наявності
- Код: 86549
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 372B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові перед. / VW T5 2.0TDi 09 — за вигідною ціною!
Колодки дискові перед. / VW T5 2.0TDi 09-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 372B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 193.3 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴
