
Колодки дискові з. / Suzuki Swift IV 1.2/1.3DDiS 10-, 000 396B-SX, (Stellox)
621 ₴
- В наявності
- Код: 86551
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 396B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові з. / Suzuki Swift IV 1.2/1.3DDiS 10 — за вигідною ціною!
Колодки дискові з. / Suzuki Swift IV 1.2/1.3DDiS 10-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 396B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 40.2 мм |
| Довжина | 98.6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621 ₴
