
Колодки дискові перед. / BMW F20/F21 1.6i/1.8i/2.0D 11-, 000 400B-SX, (Stellox)
954 ₴
- В наявності
- Код: 86552
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 400B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові перед. / BMW F20/F21 1.6i/1.8i/2.0D 11 — за вигідною ціною!
Колодки дискові перед. / BMW F20/F21 1.6i/1.8i/2.0D 11-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 400B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 61.7 мм |
| Довжина | 155.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴
