
Колодки дискові передні / Kia Picanto 1.0/1.0 Bi-Fuel/1.2 11-, 000 402B-SX, (Stollox)
548 ₴
- В наявності
- Код: 86553
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 402B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Kia Picanto 1.0/1.0 Bi-Fuel/1.2 11- за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Kia Picanto 1.0/1.0 Bi-Fuel/1.2 11-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 402B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 47.6 мм |
| Довжина | 110.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴
