
Колодки дискові перед. / MB W246 1.8/2.0/CDi 11-, 000 406B-SX, (Stellox)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 86554
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 406B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові перед. / MB W246 1.8/2.0/CDi 11- за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові перед. / MB W246 1.8/2.0/CDi 11-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 406B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 71.7 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class, SLS AMG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
