
Колодки дискові задні/ Toyota Verso 1.6i/1.8i/2.0D/2.2D 09-, 000 437B-SX, (Stellox)
619 ₴
- В наявності
- Код: 86556
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 437B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задні/ Toyota Verso 1.6i/1.8i/2.0D/2.2D 09 — за вигідною ціною!
Колодки дискові задні/ Toyota Verso 1.6i/1.8i/2.0D/2.2D 09-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 437B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 48.7 мм |
| Довжина | 101.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴
