
Колодки диск.перед. / Nissan Armada 07-11/Parthfinder 4.0 11-/Xterra 11-, 000 504B-SX, (Stellox)
887 ₴
- В наявності
- Код: 86567
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 504B-SX
У нас ви можете купити Колодки-диск. / Nissan Armada 07-11/Parthfinder 4.0 11-/Xterra 11 — за вигідною ціною!
Колодки диск.перед. / Nissan Armada 07-11/Parthfinder 4.0 11-/Xterra 11-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передодження). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 504B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 53.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX80, QX56, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴
