
Колодки дискові передні з антискрипними пластинами/Great wall Hover 2.4 06-, 000 543B-SX, (Stellox)
722 ₴
- В наявності
- Код: 86569
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 543B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні з антискрипними пластинами/Great wall Hover 2.4 06 — за вигідною ціною!
Колодки дискові передні з антискрипними пластинами/Great wall Hover 2.4 06-, можна замовити як накладний платеж, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелику оплатку). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 543B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 167.3 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Safe, Hover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴
