
Колодки дискові передні / Kia Ceed/Pro Ceed 1.4/1.6i/CRDi 12-, 000 556B-SX, (Stollox)
920 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 86570
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 556B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Kia Ceed/Pro Ceed 1.4/1.6i/CRDi 12- за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Kia Ceed/Pro Ceed 1.4/1.6i/CRDi 12-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 556B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, I30, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Grandeur, Genesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴/комплект
