
Колодки дискові передні / Mazda 323/626 1.6-2.0TD 97-04, 000 564B-SX, (Stellox)
693 ₴
- В наявності
- Код: 86571
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 564B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/Mazda 323/626 1.6-2.0TD 97-04 за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/Mazda 323/626 1.6-2.0TD 97-04, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 564B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 51.5 мм |
| Довжина | 131.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴
