
Колодки диск. пер. / Seat Leon, Skoda Octavia, VW Golf 1.2/1.6TSi/TDi 12-, 000 658B-SX, (Stellox)
934 ₴
- В наявності
- Код: 86579
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 658B-SX
У нас ви можете купити Колодки диск. пер./Seat Leon, Skoda Octavia, VW Golf 1.2/1.6TSi/TDi 12-за вигідною ціною!
Колодки диск. пер./Seat Leon, Skoda Octavia, VW Golf 1.2/1.6TSi/TDi 12-, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 658B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 62.4 мм |
| Довжина | 146.1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Golf, Leon, A3, Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴
