
Колодки дискові передні з антискрипними пластинами/Ford Transit VIII all 14-, 000 685B-SX, (Stellox)
1 058 ₴
- В наявності
- Код: 86583
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 685B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні з антискрипними пластинами/Ford Transit VIII all 14 — за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові передні з антискрипними пластинами/Ford Transit VIII all 14-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 685B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 66.3 мм |
| Довжина | 171.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴
