
Колодки дискові п./Hyundai ix35 10-, KIA Sportage 10-/Carens 02-, 002 010B-SX, (Stellox)
884 ₴
- В наявності
- Код: 86589
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
002 010B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Hyundai ix35 10-, KIA Sportage 10-/Carens 02 — за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові п./Hyundai ix35 10-, KIA Sportage 10-/Carens 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 002 010B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 61.1 мм |
| Довжина | 137.9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Carens, Optima, Soul, Pro Ceed, Tucson, Ceed, Sportage, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884 ₴
