
Колодки дискові передні/MB Sprinter 509CDi-518CDi, VW Crafter 30-50 2.5TDi 06-, 1254 000B-SX, (Stellox)
916 ₴
- В наявності
- Код: 86594
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1254 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові передні/MB Sprinter 509CDi-518CDi, VW Crafter 30-50 2.5TDi 06- за вигідною ціною!
Колодки дискові передні/MB Sprinter 509CDi-518CDi, VW Crafter 30-50 2.5TDi 06-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику опцією). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1254 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Довжина | 169.1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.8 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 916 ₴
