
Колодки дискові п./Nissan Primastar, Opel Vivaro 01-, Renault Espace III 00-02, 845 000B-SX, (Stellox)
943 ₴
- В наявності
- Код: 86625
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
845 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Nissan Primastar, Opel Vivaro 01-, Renault Espace III 00-02 за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові п./Nissan Primastar, Opel Vivaro 01-, Renault Espace III 00-02, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оповіщ). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 845 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 62.5 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴
