
Колодки дискові п./Citroen C3 1.4/1.6 16V/1.4HDi 02-, 891 000B-SX, (Stollox)
732 ₴
- В наявності
- Код: 86630
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
891 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п./Citroen C3 1.4/1.6 16V/1.4HDi 02 — за вигідною ціною!
Колодки дискові п./Citroen C3 1.4/1.6 16V/1.4HDi 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 891 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 56.2 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C2, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴
