
Колодки дискові задн. / BMW E65/E66 4.5/6.0/4.0D 01-, 903 000B-SX, (Stellox)
838 ₴
- В наявності
- Код: 86631
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
903 000B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задн. / BMW E65/E66 4.5/6.0/4.0D 01- за вигідною ціною!
Колодки дискові задн. / BMW E65/E66 4.5/6.0/4.0D 01-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 903 000B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 139.7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, Bentley, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, Continental, Continental Flying Spur, 3, Arnage, Azure, Brooklands, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴
