
К-кт підшипника ступ. зад. / BMW E36/E46 1.6i-3.0D 90-, 43-28065-SX, (Stellox)
782 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 87277
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28065-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / BMW E36/E46 1.6i-3.0D 90 — за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / BMW E36/E46 1.6i-3.0D 90-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28065-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X5, X6, 3, Z1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴/комплект
