
К-кт підшипника ступ. пер./Audi A6/A8, VW Phaeton 2.4-4.2 96-, 43-28479-SX, (Stellox)
1 557 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 87287
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28479-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Audi A6/A8, VW Phaeton 2.4-4.2 96 — за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Audi A6/A8, VW Phaeton 2.4-4.2 96-, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28479-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, R8, A4, A6, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 557 ₴/комплект
